Opnieuw IP-voetbal voor SVW

Gepost op 22/03/2019

De uitslag van de voorbije audit is binnen. En yes, ook de komende drie seizoenen mag SV Wevelgem City Interprovinciaal Voetbal aanbieden aan onze jeugd. Meer zelfs, we haalden de tweede hoogste score in deze auditronde. Bovendien kregen we een extra pluim voor onze organisatie en consequente visie op jeugdvoetbal.

De investeringen van de club én onze mensen in de sportieve werking, de medische begeleiding, communicatie (psd), … én de inspanning van de gemeente (aanleg kunstgrasveld) hebben bijgevolg geloond.

De opluchting is groot want Voetbal Vlaanderen had vooraf aangekondigd dat de norm om de nodige sterren te behalen voor IP-voetbal significant hoger kwam te liggen. SV Wevelgem City werd beloond met drie sterren en ging dus vlot boven deze lat.

Hierbij willen we alle vrijwilligers binnen onze club van harte bedanken voor de inspanningen, elke dag opnieuw. Voor hen is dit nieuwe label voor Interprovinciaal Voetbal een terechte beloning voor het harde werk. Proficiat!